HAJDU KÁROLY IV.
AUTHENTIC MEMORIAL PAGE
AUTHENTIC
MEMORIAL PAGE
(32)
1933 
2018 
HAJDU KÁROLY IV.
1933-2018 
Name:
HAJDU KÁROLY IV.
Nickname:
Birth name:
HAJDU KÁROLY LAJOS
Date of birth:
1933. November 04.
Town of birth:
Tápiószecső
Deceased:
2018. March 05.

"" LEGFŐBB ÉRTÉK, AZ ÉRTEKEZLET!" (Ez volt, csupa nagybetűvel kiírva a rendelője falán!)"

HAJDU KÁROLY IV. [XY]’s life story