Zoltán Szabó
(3)
1953 
2020 
Zoltán Szabó
1953-2020 
Name:
Zoltán Szabó
Nickname:
Birth name:
Szabó Zoltán
Date of birth:
1953. May 24.
Town of birth:
Sárszentágota
Deceased:
2020. November 19.

"Nem múlnak ők el, kik szívünkben élnek, Hiába szállnak árnyak, álmok, évek."

Zoltán Szabó [XY]’s life story
         ‼️Írd le a legjobb közös élményünket‼️
                                           ⬇️

https://www.survio.com/survey/d/B1O3R9L8I6R8O4E6T
                                        
                                           ⬆️
(Másold ki ezt a linket a Google alkalmazásodba és írd le a legjobb közös élményünket)