JÓZSEFNÉ PÉNZES
AUTHENTIC MEMORIAL PAGE
AUTHENTIC
MEMORIAL PAGE
1938 
2020 
JÓZSEFNÉ PÉNZES
1938-2020 
Name:
JÓZSEFNÉ PÉNZES
Nickname:
Birth name:
NAGY ERZSÉBET
Date of birth:
1938. April 13.
Town of birth:
SZAKOLY
Deceased:
2020. June 29.

"Nem múlnak ők el, kik szívünkben élnek, Hiába szállnak árnyak, álmok, évek."