Dániel Maklári
(183)
1989 
2019 
Dániel Maklári
1989-2019 
Name:
Dániel Maklári
Nickname:
Birth name:
Maklári Dániel
Date of birth:
1989. August 16.
Town of birth:
Budapest
Deceased:
2019. April 17.

"Küzdöttél, de már nem lehet. A csend ölel át és a szeretet. Csak az hal meg, akit elfelejtenek. Örökké él, akit nagyon szerettek."