„historia wyryta w kamieniu”

historia wyryta w kamieniu

Ozdobne pudełko Lapidaris

Lapidaris oferuje specjalną, osobistą okazję, do zachowania pamięci o naszych ukochanych bliskich.

Montowany na nagrobku, możliwy do odczytanie smartfonem, kamień Lapidaris oraz zdjęcia i filmy przesłane na stronę pamięci, przypominają takie chwile, których nie da się opisać słowami.

Upamiętnij swoich bliskich w nowy sposób!

Sądzimy, że dla wszystkich ważnym zadaniem jest przekazywanie wartości dla kolejnych pokoleń i godne upamiętnianie naszych bliskich. Dzięki usłudze Lapidaris mamy możliwość wspominać naszych najbliższych, przekazywać o nich pamięć potomnym. Nasze dzieci, wnuki, będą nam wdzięczne, że te największe wartości zachowaliśmy i im przekazaliśmy.

CO JEST STRONA PAMIĘCI LAPIDARIS, I CO TO JEST KAMIEŃ LAPIDARIS?

Możesz przesłać zdjęcia i filmy pamiątkowe zmarłego na stronę pamięci Lapidaris, a następnie umieścić Kamień Lapidaris na grobie. Za pomocą smarfonu, każdy może zobaczyć te wspomnienia. Zdjęcia, nieustannie opowiadają historię o spoczywającym bliskim, o tym jaką był/-a wspaniałą osobą.

Kamień Lapidaris
Strona pamięci :Lapidaris

Jak przebiega?

Kamień Lapidaris zawiera chip, który jest wodoodporny i całkowicie odporny na warunki atmosferyczne. Dotknięcie telefonu komórkowego lub tabletu z obsługą NFC do Kamienia Lapidaris, natychmiast otwiera internetową stronę pamięci o zmarłym.

Jedno miejsce spoczynku posiada jeden Kamień Lapidaris, przy pomocy którego można połączyć się ze stronami pamięci kilku zmarłych pochowanych w tym samym grobie.

Informacje znajdujące się na stronie lapidaris.com dostępne są dla każdego w sposób jawny. Jeśli wielu krewnych chce zarządzać stroną pamięci, mogą uzyskać taki dostęp.

Jak przebiega?

Kamień Lapidaris

Kamień Lapidaris, który może zostać umieszczony na grobie zmarłego, jest wykonany ze światowej sławy Porcelany Hollóházi. Kamień Lapidaris można umieścić na nagrobkach z granitu, sztucznego kamienia, drewna lub innego materiału za pomocą odpowiedniego kleju.
Kamień Lapidaris
Linie
1Obramowanie z 21-karatowego złota
2Matowa czarna powłoka
3Wyposażony w układ NFC
4Oryginalna Porcelana Hollóházi
5Unikalny identyfikator strony pamięci Lapidaris

Strona pamięci Lapidaris

Strona pamięci :Lapidaris

Edytowalna strona pamięci online

Możesz przesyłać na stronę pamięci zdjęcia zmarłego krewnego i jego grobu, udostępniać filmy, opowiadać i opisywać swoje ulubione wspomnienia, a nawet wybierać cytaty, spośród wielu przykładowych.

BEZGRANICZNA PAMIĘĆ
WYSZUKIWANIE STRON PAMIĘCI

Lapidaris oferuje również możliwość odnalezienia zmarłych krewnych i dawnych przyjaciół - przyjaciół z dzieciństwa, czy nawet krewnych mieszkających za granicą.

Lapidaris Lapidaris Lapidaris Lapidaris

Znajdź
grób swoich bliskich

Na podstawie zdjęć grobu, przesłanych na stronę, system automatycznie rozpoznaje dokładną lokalizację i współrzędne GPS grobu. Dzięki temu, przy pomocy smartfona możliwe jest łatwe odnalezienie grobu krewnego, również na obcym cmentarzu.

Mapa
Trasa
Oznaczanie mapy
Znicz
Płomień znicza
Płomień znicza
Znicz
Płomień znicza
Płomień znicza
Znicz
Płomień znicza
Płomień znicza
Ciche słowa

Pamiętać jest dobrze, trzeba pamiętać

Oprócz wielu wspomnień przesłanych na stronę pamięci, każdy może zapalić wirtualny znicz za zmarłego, wyrażając tym swoje przywiązanie, miłość i pamięć.

Unikalna usługa Lapidaris ma na celu zapewnienie przyszłościowego, unikalnego rozwiązania na świecie, w celu zachowania pamięci o naszych ukochanych bliskich, co stanowi nieocenioną wartość dla potomności, a także rodziny, przyjaciół i krewnych, którzy mieszkają daleko.

Daj w prezencie kamień Lapidaris

Może to być niezwykły prezent dla naszych bliskich. Kamień Lapidaris, wraz ze strona pamięci dla upamiętnienia zmarłego członka rodziny, jest szlachetnym gestem, radością dawania, przekazaniem miłości, pamięci i historii dla potomnych.

Daj w prezencie kamień Lapidaris
Lapidaris