Gyula Németh
(70)
1944 
2022 
Gyula Németh
1944-2022 
Niki, 2025.11.01 Niki
Niki
Niki a aprins o lumânare Gyula Németh în memoria de 10 luni
Niki, 2025.11.01 Niki
Niki
Niki a aprins o lumânare Gyula Németh în memoria de 10 luni
Venci Rita , 2025.09.23 Venci   Rita
Venci   Rita
Venci Rita a aprins o lumânare Gyula Németh în memoria de 11 luni
Venci Rita , 2025.07.24 Venci    Rita
Venci    Rita
Venci Rita a aprins o lumânare Gyula Németh în memoria de 1 ani
Gyuszi Kati, 2025.06.09 Gyuszi Kati
Gyuszi Kati
Gyuszi Kati a aprins o lumânare Gyula Németh în memoria de 1 ani
Venci , 2025.06.04 Venci
Venci
Venci a aprins o lumânare Gyula Németh în memoria de 1 ani