„príbeh vytesaný do kameňa”

„príbeh vytesaný do kameňa”

Lapidaris ozdobné balenie

Lapidaris poskytuje špeciálnu a skutočne osobnú možnosť pre zachovanie pamiatky našich zosnulých milovaných.

Kameň Lapidaris s možnosťou umiestnenia na hrobové miesto, ktorý je možné prečítať mobilným telefónom a informácie nahrané na k nemu prislúchajúcej on-line pamätnej stránke povedia všetko, čo nie je možné vyjadriť slovami.

Strážte pamiatku vašich milovaných novým spôsobom!

Veríme tomu, že pre každého z nás je dôležitou úlohou zachovávanie a vhodná starostlivosť o pamiatku našich príbuzných a odovzdávanie hodnôt pre ďalšie generácie. Službou Lapidaris môžeme postaviť dôstojnú pamiatku našim zosnulým milovaným, čím sa pre ďalšie generácie dostanú na dosah ruky. Naše deti, naši vnuci nám budú vďační, že sme pre nich zachovali tieto nevyčísliteľné hodnoty.

ČO JE LAPIDARIS PAMÄTNÁ STRÁNKA A LAPIDARIS KAMEŇ?

Na pamätnú stránku môžete nahrať fotografie a videá vyhotovené o zosnulom, následne pomocou Lapidaris kameňa umiestneného na hrobke a chytrého telefónu je možné tieto spomienky zobraziť pre kohokoľvek. Takýmt spôsobom budú fotografie rozprávať aj vtedy, ak Vy nemôžete byť osobne prítomný, aby ste povedali, aký zázračný človek odpočíva na tom mieste.

kameň Lapidaris
Lapidaris pamätná stránka

Ako to funguje?

Lapidaris kameň obsahuje chip, ktorý je vodotesný v plnej miere vzdoruje aj poveternostným podmienkam. Dotykom mobilného telefónu spôsobilého na NFC komunikáciu k Lapidaris Kameni sa okamžite otvorí on-line pamätná stránka, pripravená o zosnulom.

Ku každému miestu posledného odpočinku prislúcha jeden Lapidaris Kameň, ku ktorému môžu prislúchať pamätné stránky viacerých zosnulých, pochovaných na večný odpočinok v hrobovom mieste.

Informácie uvedené na stránke www.lapidaris.com sú dostupné pre každého, t.j. sú verejné. Ak chce spravovať pamätnú stránku viacero príbuzných, je možné im zabezpečiť prístup.

Ako to funguje?

kameň Lapidaris

Lapidaris kameň, ktorý sa umiestni na náhrobku zosnulého, sa vyrába v svetoznámej Továrni na porcelán v Hollóháza. Lapidaris kameň je možné umiestniť na náhrobnom pamätníku zo žule, umelého kameňa, dreva a z akéhokoľvek iného materiálu, použitím vhodnej lepiacej látky.
kameň Lapidaris
Čiary
121 karátové zlaté lemovanie
2Matný čierny povrch
3S NFC chipom
4Originálny porcelán z Hollóháza
5Jedinečný identifikátor k Lapidaris pamätnej stránke

Lapidaris pamätná stránka

Lapidaris pamätná stránka

Osobná pamätná stránka s možnosťou on-line správy

Na pamätnú stránku môžete nahrať fotografie o zosnulých príbuzných a o hrobke, môžete s inými osobami zdielať video, môžete vyrozprávať, napísať svoje najkrajšie spomienky, alebo si trebárs môžete vybrať z nespočetného množstva vopred nahraných citátov.

BEZHRANIČNÉ SPOMIENKY
VYHĽADÁVANIE MEDZI PAMÄTNÝMI STRÁNKAMI

Lapidaris poskytuje možnosť aj na vyhľadanie zosnulých vzdialených príbuzných, starých milých známych. Nech sa jedná o priateľov z detstva, alebo o príbuzných žijúcich v zahraničí.

Lapidaris Lapidaris Lapidaris Lapidaris

Nájdite
hrobové miesta svojich milých

Na základe údajov nahratých ma pamätnú stránku zosnulého systém automaticky rozpozná presné dátamiesta, súradnice GPS hrobky. Tým pádom prostredníctvom svojho chytrého telefónu môžeme ľahko nájsť hrobovú pamiatku svojho vzdialeného príbuzného, aj v cintoríne, ktorý je pre nás neznámy.

Mapa
Trasa
Označenie mapy
Sviečka
Plameň sviečky
Plameň sviečky
Sviečka
Plameň sviečky
Plameň sviečky
Sviečka
Plameň sviečky
Plameň sviečky
Tiché slová

Spomínať je dobré, spomínať treba

Okrem mnoho spomienok, nahratých na pamätnú stránku môže ktokoľvek zapáliť virtuálnu sviečku pre zosnulého, čím vyjadrí svoju väzbu, lásku a spomienky.

Jedinečná služba Lapidaris je určená k tomu, aby poskytla možnosť na zachovanie pamiatky našich milovaných takým progresívnym, vo svete jedinečným riešením, ktorý poskytne nevyčísliteľné hodnoty pre ďalšie generácie, ako aj pre ďaleko žijúcich príbuzných, priateľov a rodinných príslušníkov.

Darujte Lapidaris kameň

Môže byť darčekom s nevyčísliteľnou hodnotou pre našich milovaných, ak im venujeme Lapidárny kameň, vyhotovený pre nášho zosnulého člena rodiny, a k nemu prislúchajúcu Pamätnú stránku. Ušľachtilé gesto, ktoré presahuje radosť z darovania. Pamiatky, fotografie, príbehy zo života našej milovanej osoby pre ďalšie generácie.

Darujte Lapidaris kameň
Lapidaris