„příběh vytesaný do kamene”

Ferenc Puskas

1924-2006
„Dr. Tomas Fried, who came to know Puskas while serving as a doctor for Honved and then the national team, recalled Puskas as not only as a great player but as a “family man.””
Ferenc Puskas - 1. fotó
Název Ferenc Puskas
Rodné příjmení Ferenc Puskás
Datum narození 2. duben 1924
Místo narození Budapest, Maďarsko
Zesnulý / á 17. listopad 2006
Hrob zesnulého
Země Maďarsko
Župa Pest
Město / Obec Budapest
Hřbitov St Stefan Basilic
Příběh zesnulého
Puskás started his career in Hungary playing for Kispest and Budapest Honvéd. He was the top scorer in the Hungarian League on four occasions, and in 1948, he was the top goal scorer in Europe. During the 1950s, he was both a prominent member and captain of the Hungarian national team, known as the Mighty Magyars. In 1958, two years after the Hungarian Revolution, he emigrated to Spain where he played for Real Madrid. While playing with Real Madrid, Puskás won four Pichichis and scored seven goals in two European Champions Cupfinals.
Svíčky
Lapidaris
V současnosti za zesnulého nesvítí ani jedna svíčka
Zapalte svíčku za zesnulého kliknutím na níže uvedené tlačítko!
Zapálit svíčku
Tichá slova
Lapidaris
Ještě nikdo nenapsal vzpomínku
Napište vzpomínku o zesnulém kliknutím na níže uvedené tlačítko!
Napsat vzpomínku
Zapálit svíčku
Zapalte i Vy virtuální svíčku na památku zesnulého / zesnulé! Zadejte své jméno, prosím, není povinné napsat vzkaz. Zapálené svíčky na profilové kartě zesnulého hoří 7 dní.
Můžete napsat vzkaz adresovaný zesnulému / zesnulé, můžete vypovídat společně prožitý krásný zážitek, nebo můžete předat společný zážitek dalším příbuzným, známým, přátelům.

Název vzpomínky nebo vzpomínek. Např. "Vojtěch" nebo "Vojtěch a rodina", ale můžete zadat i celé jméno, je to už jen na Vás.

Úprava
Název vzpomínky nebo vzpomínek. Např. "Vojtěch" nebo "Vojtěch a rodina", ale můžete zadat i celé jméno, je to už jen na Vás.
Nemůže zůstat prázdná.
Nemůže zůstat prázdná.
Zadejte e-mailovou adresu
Zadejte svou e-mailovou adresu, pokud chcete získat informace na pamětní stránce!
Vaše e-mailová adresa, se kterou jste se dříve zaregistrovali.
 
Lapidaris