„příběh vytesaný do kamene”

„příběh vytesaný do kamene”

Lapidaris ozdobné balení

Lapidaris poskytuje speciální a skutečně osobní možnost pro zachování památky našich zesnulých milovaných.

Lapidaris medailon s možností umístění na pamětní místo, který lze přečíst mobilním telefonem a informace nahrané na k němu příslušející on-line pamětní stránce řeknou všechno, co není možné vyjádřit slovy.

Hlídejte památku vašich milovaných novým způsobem!

Věříme tomu, že pro každého z nás je důležitým úkolem zachovávání a vhodná péče o památku našich příbuzných a předávání hodnot pro další generace. Službou Lapidaris můžeme postavit důstojnou památku našim zesnulým milovaným, čímž se pro další generace dostanou na dosah ruky. Naše děti, naši vnuci nám budou vděční, že jsme pro ně zachovali tyto nevyčíslitelné hodnoty.

CO JE LAPIDARIS PAMĚTNÍ STRÁNKA A LAPIDARIS MEDAILON?

Na pamětní stránku můžete nahrát fotografie a videa vyhotovené o zesnulém, následně pomocí Lapidaris medailonu umístěného na hrobce a chytrého telefonu lze tyto vzpomínky zobrazit pro kohokoliv. Takovým způsobem budou fotografie vyprávět, i když Vy nemůžete být osobně přítomen, abyste řekli, jaký zázračný člověk odpočívá na tom místě.

Lapidaris medailon
Lapidaris pamětní stránka

Jak to funguje?

Lapidaris medailon obsahuje chip, který je vodotěsný plně vzdoruje i povětrnostním podmínkám. Dotykem mobilního telefonu způsobilého na NFC komunikaci k Lapidaris Medailonu se okamžitě otevře on-line pamětní stránka, připravena o zesnulém.

Ke každému místu posledního odpočinku přísluší jeden Lapidaris Medailon, ke kterému mohou náležet pamětní stránky několika zesnulých, pohřbených na věčný odpočinek v hrobovém místě.

Informace uvedené na stránce www.lapidaris.com jsou dostupné pro každého, tj jsou veřejné. Pokud chce spravovat pamětní stránku několik příbuzných, je možné jim zajistit přístup.

Jak to funguje?

Lapidaris medailon

Lapidaris medailon, který se umístí na náhrobku zesnulého, se vyrábí v světoznámé Továrně na porcelán v Hollóháza. Lapidaris medailon je možné umístit na náhrobním památníku ze žuly, umělého kamene, dřeva a z jakéhokoli jiného materiálu, použitím vhodné lepící hmoty.
Lapidaris medailon
Čáry
1Lemování 21 karátovým zlatem
2Matný černý povrch
3S NFC chipem
4Originální porcelán z Hollóháza
5Jedinečný identifikátor k pamětní stránce Lapidaris

Lapidaris pamětní stránka

Lapidaris pamětní stránka

Osobní pamětní stránka s možností on-line zprávy

Na pamětní stránku můžete nahrát fotografie o zesnulých příbuzných a o hrobce, můžete s jinými osobami sdílet video, můžete vyprávět, napsat své nejkrásnější vzpomínky, nebo si třeba můžete vybrat z nepřeberného množství předem nahraných citátů.

VZPOMÍNKY BEZ HRANIC
VYHLEDÁVÁNÍ MEZI PAMĚTNÍMI STRÁNKAMI

Lapidaris poskytuje možnost i na vyhledání zesnulých vzdálených příbuzných, starých milých známých. Ať se jedná o přátele z dětství, nebo o příbuzné žijící v zahraničí.

Lapidaris Lapidaris Lapidaris Lapidaris

Najděte
místa hrobů svých milých

Na základě údajů nahraných na pamětní stránku zesnulého systém automaticky rozpozná přesná data místa, souřadnice GPS hrobky. Tím pádem prostřednictvím svého chytrého telefonu můžeme snadno najít hrobovou památku svého vzdáleného příbuzného, i na hřbitově, který je pro nás neznámý.

Mapa
Trasa
Označení mapy
Svíčka
Plamen svíčky
Plamen svíčky
Svíčka
Plamen svíčky
Plamen svíčky
Svíčka
Plamen svíčky
Plamen svíčky
Tichá slova

Vzpomínat je dobré, vzpomínat je třeba

Kromě mnoha vzpomínek, nahraných na pamětní stránku může kdokoliv zapálit virtuální svíčku pro zesnulého, čímž vyjádří svou vazbu, lásku a vzpomínky.

Jedinečná služba Lapidaris je určena k tomu, aby umožnila zachování památky našich milovaných takovým progresivním, ve světě jedinečným řešením, které poskytne nezměrné hodnoty pro další generace, i zeměpisně vzdálených příbuzných, přátel a rodinných příslušníků.

Darujte Lapidaris medailon

Může být dárkem s nevyčíslitelnou hodnotou pro naše milované, pokud jim věnujeme Lapidaris medailon, vyhotovený pro našeho zesnulého člena rodiny, a k němu příslušející Pamětní stránku. Ušlechtilé gesto, které přesahuje radost z darování. Památky, fotografie, příběhy ze života naší milované osoby pro další generace.

Darujte Lapidaris medailon
Lapidaris